Nabídka služeb

Webové stránky

Potřebujete kvalitní webovou prezentaci pro sebe, Vaši firmu nebo organizaci? Současné stránky už vám nevyhovují graficky, obtížností přístupu nebo náročnou údržbou? Hledáte víc, než jen facebookový profil? Projděte si informace o nabídce tvorby, úprav a analýz webových stránek.

Multimediální prezentace

Chystáte se vydat prezentační CD, ale nechcete pro své účely oslovovat DTP studia? Potřebujete svým zaměstnancům, partnerům nebo členům předat souhrnné informace nebo jen přiblížit oslavy, otevření domu, společenskou událost? Hledáte finální podobu pro Vaše výukové materiály?

Servis software a další služby

Byl Váš počítač napaden virem? Proklikáváte se denně množstvím spamu? Zneužil někdo Vaši e-mailovou adresu? Potřebujete nainstalovat nový software nebo reinstalovat operační systém? Restartují se Vám náhodně programy? Každý nemusí umět všechno nebo mít známé, kteří mu vše zdarma a rychle opraví. Většinou je efektivnějším – a často i levnějším – řešením požádat o pomoc odborníka.

Školení a podpora aplikací

Používáte některý z open-source programů a sháníte pro něj podporu? Potřebujete individuální školení nebo školení pro menší počet pracovníků? Jsou stovky firem, které Vám na zakázku vytvoří web, a přitom si Vás zaháčkují a zavážou tak, že je velký problém někdy odejít k lepší nebo kvalitnější konkurenci. Nyní to můžete změnit...